ринок в ДрогобичіСьогодні, 23 грудня, на позачерговому засіданні виконком Дрогобицької міської ради одностайно ухвалив рішення про визнання незадовільною роботи КП «Дрогобицький ринок»

Заступника директора підприємства Володимира Оліярчика, який представляв підприємство заміть директора, що перебуває у відпустці, члени виконкому попросили не зачитувати статистичних відомостей, натомість порекомендували зосередитися на адресованих йому запитаннях.

Відтак у бік доповідача масово полетіли критичні стріли. Конкретні претензії засідателі виконкому мали до фінансової діяльності підприємства, хаотичної торгівлі на прилеглій до ринку території, низьку рентабельність та прибутковість. Заниженням вартості підвальних приміщень, які підприємство здає в оренду, дорікнув верхівці підприємства секретар міської ради Олег Хрущ. На критику не скупився жоден із членів виконкому.

Олії до бурхливого обговорення цього питання підлила присутня на виконкомі продавчиня молочної продукції. Нинішньому керівництву ринку вона виставила найнижчу оцінку серед тих, хто очолював ринок впродовж останніх сорока років. У підсумку колегіальне рішення члени виконкому доповнили постановою щодо проведення на КП «Дрогобицький ринок» аудиту. Міський голова Тарас Кучма зазначив, що саме фінансова ревізія висвітлить конкретні персоналії підприємства і обґрунтовані претензії до них.