новини дрогобиччини - день перемогиУ зв’язку із подіями в країні у районі відмовилися від багатолюдних святкових заходів на найближчі вихідні

7 травня у райдержадміністрації відбулася робоча нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. У нараді взяли участь заступники голови РДА, керівники структурних підрозділів.

Розглядалося питання надання матеріально-технічної допомоги та сприяння роботі окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу №127 з позачергових виборів Президента України.

Йшлося також про відзначення у районі 9 травня та Дня матері. Наголошувалося, що у зв’язку зі складною суспільно-політичною ситуацією в державі багатолюдні масові заходи районного рівня проводитися не будуть. У населених пунктах району відбудеться покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань часів війни. Ветеранів за місцем проживання, а також у лікувальних закладах та закладах сфери соцзахисту відвідають з квітами та подарунками представники влади, громадськості, школярі. Так само без зайвої помпезності, у теплій родинній атмосфері у селах та селищах пройдуть заходи до Дня матері.