ансамбль ВерховинаСитуація з колективом «Верховина» дійшла до критичної точки – керівник

Директор Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю України «Верховина» Зорян Ацедонський заявив, що з 1 березня 90 працівників колективу опиняються без місця праці.

Про це він повідомив у «Facebook» передає ДНК.

«Ситуація з нашим колективом «Верховина» дійшла до критичної точки. Емоції, хвилювання,паніка. Львівська обласна рада і Дрогобицька міська рада не дійшли спільної позиції щодо подальшого фінансування. З 1 березня 90 працівників опиняються без місця праці. Пройдено безліч комісій, проведено зустрічі з багатьма посадовцями обласної і міської рад. Результат наразі нульовий. Культура в нас, на жаль, на останньому місці по забезпеченню потреб життєдіяльності. Така реальність…», – написав Зорян Ацедонський.

Він також нагадав, що неодноразово подавав заяву на звільнення, але її відхиляли.

«18 січня мною була подана заява на звільнення Дрогобицькому міському голові, і її не погодили. 1 лютого(за два тижні попередивши) я подав ще дві заяви на звільнення: голові Львівської обласної ради і Дрогобицькому міському голові. Згідно ст. 38 КЗпПУ 19 лютого роботодавець (міський голова) зобов’язаний видати розпорядження про моє звільнення. Офіційно повідомляю про те, що 20 лютого 2018 року я не приступаю до виконання обов’язків директора ансамблю «Верховина».