Дрогобич ринокДрогобицькі правоохоронці проводять профілактичний рейд на прилеглій до ринку території для боротьби з несанкціонованою торгівлею в місті Дрогобичі

Для боротьби з негативним явищем правоохоронці проводять профілактичне відпрацювання вулиць прилеглих до території ринку.

Правоохоронці проводять роз’яснювальну роботу з особами, що торгують товаром у невстановлених місцях. Про недопустимість вчинення подібних дій у невстановлених місцях та про наявність в місті спеціалізованих ринків, на яких вони можуть реалізовувати свою продукцію.

Мета профілактичного рейду наведення порядку на вулицях міста, виявлення порушників, які торгують у невстановлених місцях. Правоохоронці попереджають про адміністративну відповідальність торгівля з рук у невстановлених місцях згідно статті 160 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді різного розміру штрафу у тому числі з конфіскацією предметів продажу. На даний час правоохоронці притягнули до адміністративної відповідальності 8 осіб за статтею 160 (торгівля з рук у невстановлених місцях) КУпАП.