Вибори ПрезидентаДепутати Дрогобицької міської ради звернулися до виборців, представників кандидатів, членів виборчих дільниць, органів місцевого самоврядування

У неділю, 31 березня, в Україні відбудуться вибори

Президента України.

29 березня — останній день, в який дозволяється агітаційна кампанія за кандидатів на пост Президента України.

У п’ятницю, 29 березня, у Дрогобицькій міській раді відбулося чергове засідання сесії, у ході якого депутати прийняли рішення щодо звернення до виборців, представників кандидатів, членів виборчих дільниць, органів місцевого самоврядування.

«Шановні краяни! 31 березня 2019 року відбудеться перший тур чергових виборів Президента України. Вибори — це один із дуже важливих моментів прояву демократичного устрою держави, суттєвим аспектом якого є вільне волевиявлення її громадян.

Виборчий процес перейшов в завершальну фазу. Чи пройде вона толерантно і виважено з дотриманням вимог чинного законодавства і загальноприйнятних норм моралі — залежить від усіх суб’єктів виборчого процесу, особливо — окружної та дільничих виборчих комісій, правоохоронних структур, судів, ЗМІ, інститутів громадянського суспільства.

Стаття 64 Закону України «Про вибори президента України» накладає обмеження на агітацію зі сторони представників місцевого самоврядування. Депутатський корпус Дрогобицької міської ради наголошує на неприпустимості використання адміністративного ресурсу та інших зловживань з боку органів державної влади, виконавчих органів місцевого самоврядування, при проведенні виборчого процесу.

Закликаємо членів ОВК і ДВК не допустити фальсифікацій і спотворення волевиявлення громадян. Пам’ятайте про відповідальність за протиправні дії.

Шановні виборці! Як народні обранці, які представляють різні політичні сили, поважаємо право кожного з вас віддати свій голос за того чи іншого кандидата на пост Президента України. Не піддавайтесь на різноманітні спокуси і не продавайте свої голоси. Саме від вашого усвідомленого вибору залежатиме майбутнє України», — йдеться у тексті звернення.

Підсумовуючи розгляд питання щодо звернення, міський голова Дрогобича Тарас Кучма закликав усіх голів депутатських фракцій підписати відповідне звернення.

Прес-служба ДМР