Дрогобицькі акробаткиЗолото та срібло на Кубку України серед дорослих зі спортивної акробатики їде до Дрогобича

Вихованці Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського Олександра-Марія Табачинська та Юлія Пилип’як вибороли золоту та срібні медалі на Кубку України зі спортивної акробатики, передає ДНК з посиланням на Дрогобицьку ДЮСШ.

З 18 по 21 вересня 2018 року у Вінниці відбувся Кубок України серед дорослих зі спортивної акробатики.

У змаганнях взяли участь 11 команд та 110 спортсменів з усієї України. У тому числі й представники з Дрогобича — вихованці Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського.

Учасники мали можливість позмагатися в п’яти номінаціях: «Змішана пара», «Жіноча пара», «Чоловіча пара», «Група дівчат» і «Група юнаків».

Відтак за результатами чемпіонату жіноча пара у складі Олександри-Марії Табачинської та Юлії Пилип’як вибороли золото у балансовій вправі, а також срібло у динамічній вправі та в загальному заліку.

Наступні змагання, на яких дівчата представлятимуть не лише Дрогобич, а й Ураїну — Кубок світу з акробатики, який відбудеться впродовж 17-18 листопада у Баку (Азербайджан).

Окрім пари Олександри-Марії Табачинської та Юлії Пилип’як, у змаганнях взяла участь ще жіноча група з Дрогобича у складі Валерії Хамандяк, Ганни-Тетяни Шуптар та Оксани Білинської. Змагаючись зі срібними та бронзовими призерами чемпіонатів Європи та світу, наша група дівчат посіла сьоме місце.