акробати ДрогобичаНе лише кількісним складом, а й якістю підготовки відзначилась команда дрогобицьких акробатів на XXXV Всеукраїнському відкритому турнірі пам’яті героя ВВВ М.Ксенофонтова, який відбувся 07-11.02.2017 року в Миколаєві

В змаганнях взяло участь понад 250 спортсменів з Одеської, Дніпропетровської, Миколаївської, Харківської, Херсонської, Львівської областей та міста Києва, також з міст Тирасполя, Суклеї, Бендер (Республіка Молдова).

Приємно відзначити, що 22 дрогобицькі акробати повернулися додому з цінними подарунками та нагородами (16 золотих, 4 срібні та 2 бронзові).

Лідерами та переможцями змагань стала жіноча пара Табачинська Олександра та Пилип’як Юлія, які продемонстрували складну оригінальну програму. Виступ наших дівчат був випробувальним стартом перед Міжнародним турніром «Зірки над Бугом», на якому в складі збірної команди України жіноча пара буде захищати честь нашої держави на міжнародній арені.

Жіночі групи Семенович Анастасія, Соболєва Вікторія, Онищенко Божена та Нанівська Мар’яна, Білинська Оксана, Шуптар Ганна-Тетяна виступали за програмою КМС, успішно виконали розрядні нормативи та відповідно зайняли І та ІІ місця.

За програмою І сп. розряду чоловіча група Строган Максим, Орищак Тарас, Стеців Назар та Стеців Ростислав та чоловіча пара Гула Максим, Іваник Богдан нагороджені золотими медалями. Стеців В’ячеслав, Білецький Богдан, Білецький Володимир, Іванов Максим (ІІІ юн. розряд) – перше місце.

Запекла боротьба була в стрибках на акробатичній доріжці, хоча нашій Жгуті Євгенії не було рівних, з відривом у 3,3 бала вона впевнено посіла перше місце, Вагіла Анна-Марія – ІІ місце, Котик Ольга – ІІІ місце, Мисишин Аліна – V місце.

Так успішно розпочали 2017 рік наші акробати, нехай спортивна фортуна завжди супроводжує їх!