обладнання для лікарніСучасний ангіограф, придбаний за урядові кошти, вже доставлено у КНП «Дрогобицька міська лікарня №1»

Днями у КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» доставили сучасний ангіограф — прилад, призначений для

профілактики та лікування серцево-судинних та інших захворювань, повідомляє ДНК з посиланням на ДМР.

Облаштують ангіограф на базі відділення інтервенційного втручання при гострому інфаркті міокарда, яке створено у структурі КНП «Дрогобицька міська лікарня №1».

Зазначимо, ангіограф призначений для лікування серцево-судинних та інших захворювань, який методом рентгенологічного дослідження дозволяє визначити місце і ступінь патології — негативних змін судин. Це унікальна рентген-система, яка дозволяє лікарям оперативно діагностувати і ліквідувати будь-яку патологію в судинах та тканинах.

Як зазначають у відділі охорони здоров’я ДМР, медичне обладнання придбано за кошти держбюджету. Ремонт приміщення, де облаштують відділення інтервенційного втручання при гострому інфаркті міокарда, проводиться за кошти міського бюджету. Загалом на закупівлю обладнання Урядом було виділено 23,5 млн гривень. На ремонт приміщення з міського бюджету сумарно виділили близько 2 млн гривень.

У вівторок, 4 грудня, хід виконання робіт у приміщенні КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» перевірив міський голова Дрогобича Тарас Кучма разом із заступником Василем Качмарем та начальником відділу охорони здоров’я ДМР Володимиром Чубою.

За попередніми прогнозами, новостворене відділення інтервенційного втручання при гострому інфаркті міокарда запрацює в першому кварталі 2019 року.