Дрогобицька громада з проєктом «Придбання реабілітаційного обладнання для КНП “Дрогобицька міська лікарня №1 ДМР», виборола перемогу  у всеукраїнському конкурсі соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!».

Проєкт реалізовується Благодійним фондом «МХП-Громаді», передає ДНК. Його загальна вартість становить 139,1 тис. грн. З них: 92,7 тис грн – кошти фонду, 46,4 тис грн – власне співфінансування.

В межах проєкту, планується придбання реабілітаційного комплексу РК-1 та реабілітаційного поясу для страхування пацієнта під час ходьби для КНП «Дрогобицька міська лікарня №1 ДМР».

Цьогоріч на конкурс подали рекордну кількість заявок – 912. Благодійний фонд «МХП-Громаді» підтримає тільки 150 проєктів переможців, які отримають до 100 тис грн на реалізацію власних ініціатив.

Головною метою конкурсу «Час діяти, Україно!»  є сприяння вирішенню важливих соціальних проблем громад, шляхом фінансової підтримки локальних соціальних ініціатив, як відповідь на виклики війни: від ветеранських хабів до інклюзивних просторів, від створення укриттів до започаткування реабілітаційних програм.