договір з НСОЗКНП «Дрогобицька міська поліклініка» та КНП «Стебницька міська лікарня» уклали договір з НСОЗ

КНП «Дрогобицька міська поліклініка» та КНП «Стебницька міська лікарня», як заклади первинної медичної допомоги,

16 січня уклали договір з Національною службою охорони здоров`я.

Про це повідомив начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба.

Посадовець роз`яснив, що відтепер, відповідно до медичної реформи, заклади первинної медичної допомоги міст Дрогобича та Стебника, отримуватимуть фінансування з Національної служби охорони здоров`я за кожного пацієнта, який підписав договір з їх сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами.

У 2019 році, за словами Володимира Чуби, стара модель фінансування через медичну субвенцію з державного бюджету на фінансування первинної ланки взагалі не передбачена. Тому медичні заклади, які не встигнуть підписати договори, повинні самостійно шукати інші джерела фінансування.

Для підписання договору з Національною службою охорони здоров`я КНП «Дрогобицька міська поліклініка» та КНП «Стебницька міська лікарня» зобов`язані були виконали низку вимог, зокрема: стати комунальними некомерційними підприємством, бути підключеними до електронної системи охорони здоров’я, оснащені відповідно до вимог табеля оснащення, мати ліцензію на здійснення господарської діяльності з медичної практики.

Також начальник відділу охорони здоров`я ДМР зазначив, що на разі із сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами міст Дрогобича та Стебника угоду про надання медичних послуг підписали близько 70 тисяч осіб.