День містаУ суботу, 21 вересня, у День Різдва Пресвятої Богородиці, у Дрогобичі відзначатимуть 928 річницю Дня міста

У зв’язку з трагедією, яка сталася в ніч з 27 на 28 серпня, у

ході якої у будинку №101/1 на вулиці М. Грушевського обвалився один з під’їздів і загинуло 8 дрогобичан, всі розважальні заходи, заплановані на День міста, скасовано, передає ДНК з посиланням  на ДМР.

Про це йшлося у четвер, 12 вересня, під час засідання організаційного комітету з відзначення святкування Дня міста у Дрогобицькій міській раді.

«Трагедія, яка сталася у Дрогобичі — це виклик для всіх нас. Відзначаючи День міста, ми не маємо права забувати про цю трагедію, а основне — про вісьмох дрогобичан, які трагічно загинули. Цьогорічний День міста ми повинні відзначити без гучних забав, але з користю для мешканців будинку, де сталася трагедія», — звернувся до учасників засідання міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Своєю чергою, отець Іван Паньків наголосив, що відзначення у такому форматі Дня міста є своєрідним викликом для громади, зокрема для молоді, яка повинна побачити і відчути реальність життя, а не «телевізійні картинки» і навчитися бути співчутливими до інших.

Відтак у ході засідання погодили, що урочистості відбудуться у приміщенні Народного дому імені Івана Франка. Під час цього заходу відбудеться молитва пам’яті, нагородження дрогобичан відзнаками «За заслуги перед містом», а також початок благодійного марафону на підтримку мешканців будинку 101/1 вул. М. Грушевського.

Нагадаємо, ідею проведення у День міста благодійного марафону запропонували на одній із зустрічей у міськраді волонтери спільно з представниками ініціативної групи будинку, де сталася трагедія.

Також в межах відзначення Дня міста відбудеться низка заходів для молоді та багатодітних сімей, осіб з особливими потребами.

Окремо, в межах Дня міста відзначать і 90-річчя Дрогобицької Ратуші.

Оновлену програму заходів буде опубліковано з понеділка, 16 вересня.