Новий тиждень у Дрогобицькій громаді розпочався з сумних подій

Сьогодні, 23 жовтня, до рідного дому привезли загиблого Героя – мешканця села Нагуєвичі Степана Балуша, який віддав своє життя, захищаючи Україну від ворога, передає ДНК.

Під час повномасштабного вторгнення росії на українські землі, Степан перебував за кордоном. Однак він повернувся додому та добровільно пішов у військкомат, аби долучитись до захисту України.

У складі 67-ого окремого батальйону територіальної оборони, перебував на передових позиціях фронту. На жаль, 16 жовтня, під час виконання бойових завдань з захисту України, Степан загинув внаслідок отримання сильної черепно-мозкової травми.

З рідних у Героя залишились батьки, брат, дружина та син.

Сьогодні траурний конвой з загиблим захисником України прибув до рідної громади. Зустріч полеглого воїна відбулась на Перехресті Героїв. Тут, під супроводом священнослужителів, відбулась спільна молитва, за участі рідних, близьких, побратимів та керівництва Дрогобицької громади.

З Перехрестя Героїв домовину з тілом воїна повезли до рідного села Нагуєвичі, де в рідному домі загиблого проведуть парастас.

Чин похорону Героя відбудеться завтра, 24 жовтня, об 11:00 в церкві св. Миколая в селі Нагуєвичі. Поховають загиблого на кладовищі в селі Нагуєвичі.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!