На рідну землю прибули траурні конвої з тілами двох полеглих Героїв – дрогобичанина Андрія Більовського та стебничанина Константина Грузіна

Обидва захисники загинули наприкінці минулого року. Сьогодні полеглих Героїв з почестями та загальноміськими молитвами провели в останню путь, передає DROBRO.

Зустріч відбулась традиційно на Перехресті Героїв, куди прибули одночасно два траурні конвої. Під супроводом священнослужителів тут провели спільну панахиду за полеглими.

З Перехрестя Героїв конвої розділились – домовину з тілом полеглого Андрія Більовського повезли на площу Ринок у Дрогобичі, а домовину з тілом Константина Грузіна – на Майдан Шевченка у Стебнику. На обох площах відбулись масові загальноміські прощання, за участі рідних, близьких, бойових побратимів та керівництва Дрогобицької громади.

Під супроводом священнослужителів всі навколішки помолились та вшанували подвиг Героїв, які віддали за рідну країну свої життя.

Після загальноміського прощання домовину з тілом Андрія Більовського повезли до батьківського дому в село Раневичі, на рідне подвір’я для прощання, після чого в церкві села Раневичі проведуть чин похорону. Ховають Героя на кладовищі в селі Раневичі.

Домовину з тілом полеглого Героя Константина Грузіна, після загальноміського прощання на майдані Шевченка в Стебнику, повезли до церкви Різдва Пресвятої Богородиці, де проведуть чин похорону. Ховають Героя на кладовищі по вулиці Мекелити.

 

 
 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений DroBro_24 (@drobro_24)

 

Андрій Більовський був стрільцем-снайпером 1 відділення 2 десантно-штурмового взводу 9 десантно-штурмової роти 3 десантно-штурмового батальйону вч А-0224. Виконував бойові завдання та пройшов чимало гарячих точок фронту.

У вересні отримав поранення, після чого близько місяця був на лікуванні та у відпустці. Та вже 25 жовтня Андрій знову повернувся на передову.

У листопаді підрозділ перекинули на Донеччину, у справжнє пекло. Воїн загинув 27 грудня цього року під час виконання бойового завдання з захисту України на Донецькому напрямку фронту.

У загиблого залишились батьки, брат і сестра.

Константин Грузін проживав у Стебнику. В час повномасштабної війни став на захист України. Був навідником 2-го мотопіхотного відділення мотопіхотного батальйону вч а-0998.

На жаль, 28 грудня 2023 року, під час виконання бойового завдання з захисту України стебничанин загинув.

З рідних у загиблого залишились дружина, три доньки, батьки, сестри.