герої не помираютьВчора, 16 вересня, у с.Рихтичі Дрогобицького району провели в останню дорогу героя України, бійця Української Армії 29-ти річного Дмитра Лесешака

Дмитро загинув під Луганськом 21 серпня внаслідок важкого осколочного поранення під час мінометного обстрілу. Як розповів його побратим Роман, день перед тим рота, озброєна 2 БТРами, мала важкий бій з російськими агресорами, які мали на озброєнні 8 сучасних танків. Українські воїни проявили справжній героїзм і вистояли, втративши лише двох солдатів.

Тіло бійця вчора вранці привезли до Рихтич. Його зустрічали на під’їздах до Дрогобича і Рихтич. Обабіч дороги, що веде з Дрогобича до Рихтич і до будинку, де мешкав герой, квіти і лампадки. У рідному селі маєво синьо-жовтих прапорів з траурними стрічками. Попрощатися з героєм прийшло усе село. Люди не приховують сліз.

Співчуття родині героя висловили присутні на похороні голова районної влади Михайло Сікора, заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний, та інші. Як зауважив парох о. Олександр Головацький, Дмитро був надзвичайно світлою і доброю, глибо віруючою людиною, любив Україну і віддав за неї своє життя. «Його життя є прикладом вірного служіння своєму народові«, — зауважив о.Олександр і запропонував назвати вулицю, на якій жив герой, його іменем.

Поховали Дмитра Лесешака на почесному місці цвинтаря у Рихтичах. Канцлер Самбірсько-Дрогобицької єпархії Тарас Гарасимчук висловив думку, що могила героя стане місцем молитви за душі українських патріотів, полеглих за волю України.

Довідка

Дмитро Лесешак народився 1 листопада 1984 року в с.Рихтичі. Тут закінчив середню школу, — відтак Дрогобицький механічний технікум, після служби в армії працював майстром на долотному заводі. Залишив у глибокій скорботі маму, тата, брата Олега, бабусю і велику патріотичну родину.