Сьогодні, 26 травня, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Олександр Шляховський підписав меморандум про співпрацю з головою Дрогобицької громади Тарасом Кучмою.

Проект «Поліцейський офіцер громади» – це черговий крок у реформі Національної поліції, направлений на безпеку та захист населення. Мета проекту полягає в тому, щоб офіцер поліції постійно знаходився поряд із мешканцями своєї територіальної громади, плідно співпрацював із жителями та орієнтувався на їхні потреби.

Згідно з підписаним меморандумом, у Дрогобичі мають облаштувати належні умови праці для правоохоронців на поліцейських станціях, а громади таким чином отримають дієвий механізм створення безпекового простору для кожного мешканця.

Поліцейські офіцери проживатимуть на території громади та будуть доступні для громадян цілодобово. Головними їхніми завданнями є забезпечення правопорядку, протидія та запобігання вчиненню правопорушень, превентивна робота, забезпечення безпеки дорожнього руху тощо. Оцінювати їхню діяльність будуть самі мешканці.

Поліція Львівщини, своєю чергою, зобов’язується провести відбір та навчання кандидатів, забезпечити їх необхідною технікою та спецзасобами для надання поліцейських послуг.

Окрім Дрогобицької громади такий меморандум підписали також із Розвадівською територіальною громадою.