Голос країниМинулого року під час сліпих прослуховувань дівчина не пройшла

Ольга Баландюх виступила з композицією «Rise like a phoenix» Conchita Wurst. Дівчина виступила на сліпих прослуховуваннях у 3 випуску 10 сезону Голосу країни.

Прем’єра випуску відбулась 2 лютого.

Ольга вразила тренерів своїм тембром голосу. Дехто навіть подумав, що співає хлопець. До талановитої дрогобичанки повернулась Тіна Кароль.

«Чесно скажу, це вперше я подумала, що це хлопець. У вас альт. Це так рідко буває. Мої оплески вашому дару. Не ця пісня ваша. Інша. Я вже бачу. Я дуже рада, що ніхто не повернувся, лише я», – зазначила Тіна Кароль.

Сама ж Оля зізналась, це її друга спроба потрапити у проект.

«Минулого року я також була на сліпих прослуховуваннях. Тоді ніхто не повернувся. Але мій виступ показали у нарізці на 19 секунд. І ця нарізка дуже допомогла моїй творчій кар’єрі. Люди казали, що це дуже круто. Ви, Потапе, тоді казали, що я не можу запалити сцену. Але я можу!», – сказала Ольга Баландюх.

Нагадаємо, що Ользі Баландюх 24 роки. Дівчина закінчила дрогобицьку школу № 15. Її талант до співу вчителі помітили ще у початковій школі. Дівчина закінчила музичну школу – клас скрипки та Дрогобицький державний музичний коледж ім. В. Барвінського – два факультети – скрипку та вокал.

Зараз  живе у Львові. Навчається у Львівській національній академії мистецтв, кафедра дизайну. Пише вірші та музику.