конкурсиПідійшли до завершення дві вже останні в цьому році публічні консультації у Дрогобичі

Запрошуємо ознайомитись з результатами 28 грудня о 13:00 у світлиці Дрогобицької міської ради.

Нагадуємо, що темами для цих консультацій став вибір назв для двох зелених зон між вулицями Лесі Українки, Івана Франка та Тараса Шевченка.

Ще в серпні 2017 за ініціативи ГО “Український молодіжний прорив” стартував проект “Залучення громади до створення концепції розвитку трьох маленьких парків у м. Дрогобичі”. За цей час за підтримки проекту “Київський діалог” було сформовано концепцію розвитку парків та спільно з Дрогобицькою міською радою і за підтримки мережі магазинів “АртСвітло” проведено конкурс серед архітекторів на кращий проект цих зелених зон.

“На сьогодні ці сквери (так буде правильно надалі називати ці зелені зони) не мають офіційних назв. Протягом двох тижнів до 10 грудня тривав збір варіантів назв скверів від мешканців міста. Остаточні варіанти обиратимемо за допомогою публічних консультацій” – радник міського голови Олег Дукас.

https://drohobych-rada.gov.ua/drogobychan-zaproshuyut-vzyaty-uchast-v-opytuvanni-shhodo-vyznachennya-nazv-troh-zelenyh-zon-mista/?fbclid=IwAR2rHdGbtxnetFg9b4OBnMOwFAnkr802A6C1uGgDnIWH4QWmjTb5lwnPFUA

Саме з надісланих дрогобичанами пропозицій і обирали назви скверів.

Публічна консультація дозволяє спростити процес врахування думки громади для влади. Цей інструмент створює можливість для мешканців міста взяти участь у прийнятті рішень на місцевому рівні у максимально доступний спосіб. Це у свою чергу сприяє ефективній комунікації громади та влади. Відбуваються консультації за допомогою електронного сервісу «Ваша Думка».

Ініціатива впроваджується в межах проекту «Задай курс владі» ВІ «Активна Громада» від Інституту «Республіка». Разом з Дрогобицькою міською радою активісти запрошують дрогобичан висловити свою думку!

Довідка. Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

ГО “Молодіжний прорив”