день вишиванкиЩороку в Україні у третій четвер травня відзначають День вишиванки. У 2019 році свято припало на 16 травня

Це поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

У цей день всі, хто в душі вважає себе українцем, одягає українську вишиванку і прямує у ній в школу, на роботу чи на зустрічі.

Сьогодні Дрогобичан запрошують на загальноміський парад вишиванок, який пройде центральними вулицями міста, та концертне дійство.

Організовує захід відділ молодіжної політики, сім`ї та спорту Дрогобицької міської ради.

О 13:45 на всіх чекають на площі Замкова гора біля пам`ятника Юрію Дрогобичу. Відтак колона з учасників дійства рушить вулицями Тараса Шевченка, Остапа Нижанківського та Лесі Українки до площі Тараса Шевченка.

Опісля учасники ходи у Дрогобичі зроблять спільну фотографію в українських вишиванках.

Як повідомляють організатори заходу, на сьогодні у першій половині дня синоптики не прогнозують опади, тому сподіваються, що провести парад вишиванок вдасться.

Крім того, у соціальній мережі Facebook на сторінці заходу “День Вишиванки у Дрогобичі” триває конкурс світлин у вишиванці, до якого закликають долучатись усіх дрогобичан та гостей міста.