толока у ДрогобичіДо 25 березня у Дрогобичі триває місячник озеленення, прибирання та благоустрою міста

Керівникам підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, власникам житлових будинків та споруд в

ході проведення місячника необхідно дотримуватись виконання запланованих заходів на власних об’єктах і об’єктах комунальної власності, забезпечивши належне прибирання, санітарну очистку, впорядкування, благоустрій прилеглих територій, парків, скверів, площ та будинковолодінь.

У понеділок, 18 березня, під час щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками КП, структурних підрозділів та держустанов міста заступник міського голови Василь Качмар доручив керівникам гуманітарного профілю — галузей освіти, охорони здоров`я та культури проконтролювати хід проведення толок на території підконтрольних їм установ.

Окрім цього, до проведення місячника озеленення долучаються і ініціативні групи Дрогобича. Відтак ГО «Український молодіжний прорив» 21 березня організовує толоку у парку «Новонароджених», що на вул. В. Великого. Початок о 15:00.

Закликаємо активних дрогобичан долучитись до участі у толоках, очистивши місто до часу Великодніх свят.

Важливо! Особам, які здійснюватимуть прибирання міста рекомендовано провести фотофіксацію локацій до моменту прибирання, після прибирання, кількості зібраного сміття та фото колективу, який проводив прибирання. Всі світлини надсилати з відповідним описом (вказати дату прибирання, локацію та назву колективу) на е-скриньку прес-служби ДМР press_drog_rada@ukr.net. Згодом вказану вами інформацію буде оприлюднено на Інтернет-порталі ДМР.

Прес-служба ДМР