З початком весни у Дрогобицькій громаді триває активна робота у сфері прибирання, благоустрою та озеленення територій

Користуючись сприятливими погодними умовами, які були кілька днів поспіль, комунальні служби провели санітарні дні у парку Богдана Хмельницького та парку села Унятичі. Тут виконали роботи з прибирання території, передає ДНК. Відтак, з наближенням весняного сезону, мешканців закликають – дбати про благоустрій та порядок в місцях загального користування, не засмічувати парки та узбіччя доріг, берегти природу та бути свідомими мешканцями громади.

Як пише ДМР Паралельно в Дільниці зеленого господарства нагадують – весною навчальні заклади громади, голови ОСББ, окремі організації та установи мають змогу безкоштовно отримати саджанці дерев та озеленити свої прибудинкові території. В наявності саджанці дуба, граба, ясена, клена, берези та ін.

Такі заходи щороку ініціює Дільниця зеленого господарства КП «Служба муніципального управління», яка радо вітає екологічні ініціативи мешканців та організацій нашої громади.

Нещодавно еко-акцію з висадки молодих саджанців дерев провели на території ліцею №2. За покращення погодних умов та підвищення температури повітря – висадку саджанців в громаді продовжать.

Всі, хто бажає отримати саджанці дерев та озеленити свою територію можуть звертатись у Дільницю зеленого господарства. Як стверджує керівник Дільниці, Наталія Пилипів – саджанці видають безкоштовно, єдине, що потрібно – це надати фото підтвердження, що дерева висаджені і ростимуть на території нашої громади.

Також в Дільниці зеленого господарства можна замовити послугу висадки іменного дерева. Це гарний подарунок дорогій людині та водночас вклад в озеленення міста.

Усіх, хто хоче долучитись до акцій озеленення міста, просять звертатись у Дільницю зеленого господарства КП «СМУ» за номерами телефонів: 3-71-25, 3-79-27, 067-313-18-76 (Наталія Пилипів).