швидка ДрогобичаЛьвівська облрада затвердила передавальний акт майна, прав та обов’язків комунального закладу Львівської обласної ради «Дрогобицька міська станція швидкої медичної допомоги»

Це рішення депутати прийняли на сесії 19 вересня.

Відповідно до рішення, контроль за виконанням рішення покладено на постійні комісії з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту і з питань комунального майна та приватизації.

Як повідомлялося, у травні 2016 року Львівська облрада після бурхливих дискусій з другої спроби прийняла рішення про реорганізацію служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Львівській області. Йшлося про приєднання Львівської та Дрогобицької станцій швидкої допомоги до обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф. «За» це рішення проголосували 67 депутатів на сесії 31 травня 2016 року.

Натомість Дрогобицька станція швидкої допомоги позивалася до суду про скасування рішення Львівської обласної ради щодо реорганізації служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на Львівщині, яким передбачається її злиття з обласним центром медицини катастроф.

Навесні 2017 року Львівська облрада звільнила головного лікаря Дрогобицької станції швидкої допомоги, який в суді оскаржував реорганізацію «швидкої».