День пам`ятіУ середу, 8 травня, у Дрогобичі відзначили День пам’яті та примирення, який присвячений пам’яті жертв Другої світової війни, та 74-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Біля символічного місця, яке у народі називають «Стіна плачу»,

що на вулиці Ковальській, зібрались сотні дрогобичан спільно з керівництвом міста, аби віддати шану тим, хто загинув у страшній не лише для України, а й всієї Європи — Другій світовій війні.

На кровавому місці, де у роки Другої світової війни німецькі окупанти страчували мирних дрогобичан, зокрема не лише українців, а й поляків та євреїв, які мешкали у Дрогобичі, панахиду відслужили священнослужителі на чолі з отцем Іваном Паньківим.

Опісля спільно з дрогобичанами перший заступник міського голови Дрогобича Ігор Герман та заступник міського голови, керуючий справами виконкому ДМР Володимир Коцюба поклали квіти до пам’ятного знаку «Стіна плачу».

Завершився захід виконанням духовного гімну України «Боже великий, єдиний…».

Зазначимо, День пам’яті і примирення відзначають 8 травня відповідно до Указу Президента України, підписаного у 2015 році. Цей день присвячено пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років.

Прес-служба ДМР