Дрогобицьку громаду відзначили за вагому та систематичну допомогу Силам Оборони України

Допомогу, яку було надано впродовж повномасштабного вторгнення ворога. За кількістю коштів, які виділялися з місцевого бюджету на підтримку Сил Оборони у 2022 році та за 10 місяців 2023 року Дрогобич посів 15-те місце у ТОП-40 міст України, передає ДНК.

Такий рейтинг сформували ГО «Спротив» та інформаційний ресурс «Нова Економіка Media» на основі аналітики видатків місцевих бюджетів.

Паралельно за розвиток добровольчих формувань Сил територіальної оборони та щоденну роботу з метою підтримки воїнів та зміцнення обороноздатності країни в цілому – було відзначено директора КП «Екран-сервіс» Олександра Томашенка.

Відповідну подяку, за підписом начальника регіонального управління Сил територіальної оборони «Захід», полковника Олега Шевчука, вручив сьогодні, під час понеділкової апаратної наради, міський голова Тарас Кучма. Очільник громади подякував за виконання важливих завдань та відзначив – далеко не всі дії громади в цьому напрямку можуть бути публічними.

Варто наголосити, що ті дані, які були оприлюднені нещодавно в рейтинговому дослідженні є офіційними. Але попри ці кошти, чимало допомоги було надано нашими комунальними підприємствами, а також спільними зусиллями передано чимало техніки та спецзасобів, що в рази збільшує рівень вкладу в підтримку Сил Оборони України. Не все можна показувати та висвітлювати сьогодні. На все свій час. Але поки я дякую кожному, хто долучається та працює на нашу перемогу» – наголосив міський голова Тарас Кучма.