В’ячеслав Довженко14 жовтня у Дрогобич на запрошення громадської активістки і волонтерки Лесі Татарської та громадської організації «Самопоміч» завітає заслужений артист України В’ячеслав Довженко

З нагоди Дня захисника України у Дрогобичі в кінотеатрі Злата о 17 годині відбудеться показ легендарного українського фільму «Кіборги», а по завершенню фільму на глядачів чекає творча зустріч із виконавцем головної ролі, з прекрасним актором театру і кіно, лауреатом премії «Дзига», Заслуженим артистом України В’ячеславом Довженко.

В його творчому доробку такі відомі фільми, як: «Будинок слово», «Інший Франко» та багато не менш цікавих фільмів. Вхід за запрошеннями, запрошення можна отримати в організаторів.

В’ячеслав Довженко

Захід проводиться з благодійною метою — збір коштів на лікування важкохворої дрогобичанки художниці Тетяни Думан.

Нагадаємо, у 2019 році Леся Татарська при підготовці до ІІ благодійного балу «Щастя усім — дай Бог» написала вірш «Світоч надії», який спільно продекламувала із В’ячеславом Довженком та Ларисою Трояновською.

Планувалось, що ІІ благодійний бал буде присвячений збору коштів для допомоги родинам, які постраждали від російсько-української війни, сім’ям, що втратили своїх годувальників та змушені були залишити свої домівки, шукаючи захисту в різних куточках нашої країни. Однак необхідність нагальної збірки грошей на порятунок нашого дрогобичанина у 2019 році заморозила цей проект. Проте, Леся Татарська стверджує, що, враховуючи актуальність ситуації на сході України, ця благочинна акція все ж втілиться у життя.