гості з ЛатвіїНадзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Аргіта Даудзе відвідала Дрогобиччину

За доброю українською традицією Надзвичайного та Повноважного Посла та інших членів делегації зустріли хлібом та сіллю у міській раді, де відбулася офіційна зустріч за круглим столом.

Секретар міської ради Тарас Метик розповів гостям про особливості Дрогобича, історію та розвиток міста, про останні події та участь у них дрогобичан.
Аргіта Даудзе поцікавилася співпрацею Дрогобича з містами Латвії, планами української сторони на майбутнє, а також висловила співчуття, та розуміння латвійців щодо

ситуації на сході України. Вона також запевнила, що латвійці готові допомагати українцям на шляху євроінтеграції.

Нагадаємо, у наступному році Латвія головуватиме в ЄС. Тому у складі делегації також була латвійська знімальна група, яка працює над документальним фільмом про Україну. Цей фільм мають намір продемонструвати у Європарламенті. Він, за задумом його творців, розповість Європі правду про Україну.

У ході візиту у м. Дрогобич Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Аргіта Даудзе побувала у Народному домі ім. Івана Франка, Дрогобицькому державному педагогічному університеті, Львівському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Ю. Дрогобича. Нагадаємо, що на базі цих закладів створені і діють художні та наукові колективи, які знані не тільки в Україні, а й у Європі і світі. Безумовно, що у переліку країн, де побували ці колективами є Латвія.

Також Посол відвідала пам’ятку архітектури церкву Святого Юра та музей «Тюрма на Стрийській». Окрім того, латвійська делегація мала можливість помилуватися старовинною архітектурою міста, оглянувши пам’ятні місця.