Льодова аренаДепутати міської ради звернулися до керівництва області та держави з проханням обрати саме Дрогобич містом для будівництва льодової арени

У четвер, 28 грудня, на черговому засіданні сесії Дрогобицької міської ради депутати звернулися до керівництва області та держави з проханням обрати саме Дрогобич містом для будівництва льодової арени.

Як повідомляє ДНК з  посиланням на прес-службу ОДА, 20 грудня голова Львівської ОДА Олег Синютка під час зустрічі з президентом Федерації хокею України Анатолієм Брезвіним обговорили питання розвитку хокею у Львівській області

та зійшлись на доцільності зведення льодової арени на території Львівської області, оскільки, як відзначив Антолій Брезвіним, саме завдяки активній діяльності хокеїстів Львівщини можна святкувати 100-ліття українського хокею.

Олег Синютка виокремив, що основними точками зведення, на яких можливе будівництво спортивної арени, яка би включала не лише льодову складову, а й майданчик для баскетболу, атлетики та інших видів спорту, є міста Дрогобич та Стрий.

Про хокейну міськрайонну команду Дрогобича, яка, до слова, займає призові місця, її історію та перспективи поінформував депутат міської ради Юрій Кушлик, який інціював це звернення. Окрім того депутат звернув увагу колег на чималий попит дрогобичан відвідувати ковзанки, які за сприятливих погодних умов облаштовують у місті. Однак, оскільки температурний режим останнім часом не сприяє облаштуванню таких ковзанок шляхом заморожування води, то доцільно було б облаштувати льодову арену зі штучним покриттям.

Беручи до уваги всі вище перелічені факти, депутати Дрогобицької міської ради одностайно підтримали рішення, звернутися до міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова, голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки та президента Федерації хокею України Анатолія Брезвіна з проханням включити місто Дрогобич у Державну цільову спортивну програму “Хокей України» Міністерства молоді та спорту України з метою побудови палацу спорту з льодових видів спорту.

«У містах Дрогобичі та Стебнику проживає майже 100 тисяч населення, що є другим показником за кількістю населення серед міст Львівської області, а близькість таких великих міст як Борислав, Трускавець, Самбір, Стрий збільшує цю кількість у декілька разів. У нашому місті вже 14 років існує хокейна команда «Еней», яка постійно бере участь у першості західно-української хокейної ліги та чемпіонаті Львівської області. Усі календарні матчі дрогобицька команда проводить на льодових ковзанках міст Новояворівська та Калуша, що не дозволяє вболівальникам переглядати поєдинки першості і не сприяє розвиткові хокею в регіоні.», — йдеться у зверненні до керівництва області та держави.
Окрім цього, депутатський корпус наголошує на тому, що саме у Дрогобичі є дві спортивні школи, 15 спортивних клубів, вищий навчальний заклад ІІІ-ІV рівнів акредитації з навчально-науковим інститутом фізичної культури і здоров’я Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, 6 вищих навчальних закладів ІІ-ІІІ рівнів акредитації, 2 професійно-технічні ліцеї, у яких навчається близько 8,5 тисяч осіб, але немає жодного спортивного залу з місцями для глядачів стандартних розмірів (20х40м).
Дрогобицька міська рада готова долучитися до співфінансування передбачених робіт.