рейтинги роботиЗа словами Валентини Москаленко, в оновлену рейтингову оцінку включили показники роботи райдержадміністрацій та міських виконкомів

Станом на березень 2016 року у рейтингу соціально-економічного розвитку районів та міст обласного значення Львівської області лідирують Пустомитівський та Кам’янка-Бузький райони, а аутсайдером визнали Самбірський, Турківський та Старосамбірський райони.

По це повідомила начальник управління аналізу та стратегічного планування департаменту економічної політики ЛОДА Валентина Москаленко під час наради з головами РДА та мерами міст обласного значення.

За її словами, в оновлену рейтингову оцінку включили показники роботи райдержадміністрацій та міських виконкомів. Зокрема оцінювали такі показники: охоплення дошкільною освітою, видачу субсидій, проведення заходів у народних домах, видачу земельних ділянок воїнам АТО, роботу ЦНАПів, централізований вивіз твердих побутових відходів та типові показники статистичної та податкової звітності (бюджет, промисловість, інвестиції, борги щодо зарплати, рівень оплати праці, прийняте в експлуатацію житло).
Відтак лідером став Пустомитівський район, від якого майже не відстає Кам’янка-Бузький. У цих двох районах – високі показники інвестиційної діяльності та виконання бюджетів. Крім того, райони-лідери утримують високі позиції і за охопленням дошкільною освітою, вивезенням ТПВ та роботою народних домів.

Останню позицію в рейтингу зайняв Самбірський район.

Серед міст обласного значення лідирують Львів та Трускавець, а найгіршими є Дрогобич та Самбір.