перемога ДрогобичаДрогобич здобув перемогу у фіналі національного конкурсу з розвитку відкритих даних серед міст України — Open Data Awards 2018

У п’ятницю, 7 вересня, у Києві в Мистецькому арсеналі

відбулася головна подія у сфері відкритих даних – всеукраїнський Open Data Forum 2018.

Цьогорічний Open Data Forum об’єднав представників органів влади, міжнародних та українських експертів, громадських активістів та стартап-спільноту навколо теми розвитку та застосування відкритих даних в Україні.

перемога Дрогобича

У межах Open Data Forum 2018 відбулася щорічна церемонія нагородження лідерів з розвитку відкритих даних в Україні Open Data Awards, де відзначили найкращі державні установи, громадські та комерційні організації у 5-ти номінаціях.

У номінації Open Data City Awards — одній з номінацій національного конкурсу “Open Data Awards”, яка передбачає визначення міст-переможців «за найвищі стандарти публікації відкритих даних міськими органами управління» — перемогу серед міст України виборов Дрогобич.

перемога Дрогобича

Наше місто на всеукраїнському Open Data Forum 2018 представляв начальник відділу ІТ та аналізу ДМР Станіслав Гайдер.

За перемогу у номінації “Open Data City Awards” Дрогобич змагався з такими містами як Львів, Дніпро та Вінниця.

У ще 4 номінація Конкурсу перемогу отримали:

  • Open Data Social Impact Award — за найбільший соціальний вплив використання відкритих даних — Офіс ефективного регулювання BRDO.
  • Open Data Business Award — за найефективніше використання відкритих даних для трансформації бізнесу — СЕТАМ.
  • Open Data Leader Award — за найвищі особисті заслуги у розвитку відкритих даних.
  • Оксана Маркарова, в. о. Міністра фінансів України.
  • Open Data Government Award — за найвищі стандарти публікації відкритих даних центральними органами управління — Верховна Рада України.

Окрім цього, 8 вересня, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook привітав переможців конкурсу “Open Data Awards”, зокрема й Дрогобицьку міську раду з перемогою у номінації “Open Data City Awards”.

«Відкриті дані здатні зробити українську економіку сильнішою. Лише минулоріч вони збагатили державний бюджет на 700 мільйонів доларів, а потенціал – щонайменше вдвічі більше!

Тому я вітаю будь-які ініціативи з популяризації теми відкритих даних, які відбуваються в Україні. І вчора сталася одна з таких подій – Open Data Forum 2018.
Вітаю усіх переможців! Бажаю й надалі демонструвати лідерство у проектах на основі відкритих даних. Вашими зусиллями Україна стає сучасною та сильнішою. Успіхів!», — йдеться у зверненні Володимира Гройсмана.

Подія організована Державним агентством з питань електронного урядування України в партнерстві з проектом Фонду «Євразія» «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах»/TAPAS, за підтримки USAID i UK AID.

Дізнатися про найкращі акумулятори в Дрогобичі можна на сайті