криза кімнатаНі домашньому насильству! Дрогобичу скеровують 2 млн. грн на створення денного центру із кризовою кімнатою для постраждалих від сімейних тиранів

У Дрогобичі створять денний центр із кризовою кімнатою для осіб, які постраждали від сімейного насильства. Місту для реалізації такого проекту скерують 2 млн.грн. Ці кошти –  субвенція з державного бюджету, яку розподіляє ЛОДА.

Із області кошти субвенції отримають три громади: Моршинська, Новороздільська та Дрогобицька. Про це йшлося під час робочої поїздки керівництва  Дрогобича – міського голови Тараса Кучми та заступника Андрія Ковча у ЛОДА.

Ми підготували, подали, здобули перемогу і реалізуємо проєкт з підтримки осіб, які постраждали від сімейного насильства. Цього результату вдалося досягнути завдяки партнерству з управлінням з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення ЛОДА, зокрема, керівницею управління – Уляною Дорош, – прокоментував заступник міського голови Андрій Ковч.

Загалом  по Україні за три роки на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства передбачено 685 мільйонів гривень, 274 мільйони з яких закладено у бюджет цього року.

Вже найближчим часом для громад, які отримали субвенцію проведуть спеціальні навчання.