Від початку повномасштабного вторгнення Дрогобицька громада веде активну роботу в напрямку налагодження міжнародних зв’язків

Відтак Дрогобичу вдалось налагодити нові та зміцнити існуючі контакти з міжнародними фондами та містами різних європейських країн – Польщі, Хорватії, Швейцарії, Іспанії, Греції та інших.

Не виключенням стала і Франція. Раніше Дрогобицька громада приймала гостей та отримала допомогу з французького міста Сабле сюр Сарт, згодом Дрогобич особисто відвідав посол Франції в Україні Етьєн де Понсен.

Вчора до Дрогобича доставили чергову гуманітарну допомогу від французьких партнерів. Енергетична підтримка у вигляді генераторів та радіаторів, побутова техніка та необхідні речі для обігріву – це та чимало іншого передали до Дрогобицької громади з французького міста Шербург.

Загалом Дрогобич отримав 15 генераторів, побутову техніку, прилади обігріву, теплі ковдри, пледи, засоби гігієни, а також гуманітарну допомогу у вигляді теплого одягу, продуктів тривалого зберігання та дитячого харчування.

Допомогу вже доставили до Дрогобича та розвантажили на складі управління соціального захисту населення.

Сьогодні представники французького міста Шербург зустрілись з головою Дрогобицької громади Тарасом Кучмою, заступником міського голови Андрієм Ковчем та директором КУ “Інститут міста Дрогобича” Володимиром Кондзьолкою. Гості від імені французького народу висловили підтримку Україні у боротьбі з російськими окупантами та подякували українцям за те, що стоять на сторожі безпеки усієї Європи.

Очільник Дрогобицької громади в свою чергу подякував французьким партнерам за підтримку, адже саме завдяки міжнародній допомозі ми можемо продовжувати волонтерську місію – підтримувати вимушено переміщених осіб та скеровувати гуманітарні конвої до міст, які постраждали від ворожих обстрілів та відновлюються після окупації.

Я щиро вдячний за вашу сміливість, за те, що ви не побоялись приїхати і підтримати нас в такий непростий час. Допомога, яку ви нам привезли, є надзвичайно актуальною сьогодні. Вона дає нам можливість справлятись з енергетичними викликами. У нас зараз один ворог. Ми продовжуємо боротьбу і віримо в нашу перемогу. Мрію про той час, коли Україна відновить сили, ми зможемо приїхати до Вас і допомогти тим, хто сьогодні підтримує нас, – наголосив Тарас Кучма.