рейтингиДрогобич очолив рейтинг прозорості серед 100 міст України, перемістившись з десятого місця на перше

Рейтинг сформували за результатами дослідження Transparency International в Україні.

У рейтингу прозорості міст Дрогобич отримав найбільшу кількість балів — 85,2 зі 100 можливих, передає ДНК.

«Серед позитивних зрушень у місті – електронна реєстрація заяв на житло, архів рішень про надання фінансової допомоги за 2 роки, також місто отримало максимальну кількість балів у 5 сферах з 13 можливих, які оцінювалися аналітиками TIU,» — йдеться у повідомленні.

Друге місце посів Маріуполь, набравши 76,4 бала, на третьому Вінниця — 70,3, на четвертому Покров — 68, п’ятірку замикає місто Дніпро — 66,6. Цьогоріч Львів опинився в переліку на шостому місці, отримавши 65,7 балів.

рейтинги

Рейтинг складали на основі декількох показників, зокрема до уваги брали: проактивність наданої інформації громадянам, якість превентивних заходів з боротьби з корупцією та відкритість місцевої влади по відношенню до громадян, коли ті хочуть дізнатися інформацію.

Зазначимо, що загальний рівень прозорості у розрізі 100 міст підвищився на 12% – від 30% у 2017 році до 41% у 2018 році.

Нагадаємо, минулого року Львів посів перше місце в рейтингу прозорості міст від Transparency International в Україні за результатами 2017 року.