на лапті і скрепиПутін наказав російським IT-компаніям припинити тягнути «залізо» і ПЗ «з-за бугра»

Президент Мордору путін і далі має намір розігрувати карту уявної загрози з Заходу, щоб об’єднувати навколо себе наляканих ерефійців. Він виступив з черговим антизахідним спічем, закликавши ерефійські потужні та знані у всьому світ IT-компанії спішно переходити на вітчизняне ПЗ.

Аргументував таку необхідність він заходами нацбезпеки. Про це повідомляє ДНК. Путін явно має намір ще більше загострити дуже вигідну для себе конфронтацію із Заходом. У всякому разі, він активно до цього готується. Так, виступаючи в Пермському краї, він наполегливо порадив російським IT-компаніям шукати російські альтернативи американському програмному забезпеченню.

«Якщо ви будете весь час в такому ж обсязі тягати і «залізо», і програмне забезпечення, то в якихось сферах держава вам неминуче скаже: знаєш, ми не можемо це взяти, тому що де-небудь там кнопку натиснуть, і все у нас відключиться», — спробував налякати ерефійський лідер. Він підкреслив, що використання в ЕМ «заліза» і ПЗ «з-за бугра» нібито має дуже багато ризиків.