благодійністьНа сьогоднішній день Валерія проходить чисельні дороговартісті курси лікування, які дають позитивний результат

Ще навчаючись в школі Валерія відчула сильні болі в правій гомілці. Лікар-травматолог, до якого звернулись батьки

дівчинки, поставив діагноз «забій». Проте дедалі нестерпний біль все більше і більше зростав. Вже через п’ять місяців у дівчинки діагностували саркому Юїнга великогомілкової кістки та провели першу біопсію пухлини. Згодом було проведено ще одну операцію із заміни фрагменту ураженої кістки на фрагмент здорової, взятий з іншої частини тіла дівчинки. Також було проведено курс хіміотерапії. Завдяки докладеним зусиллям лікарів та батьків стан здоров`я Валерії стабілізувався і вона почала одужувати.

Проте через декілька років після удаваного повного одужання хвороба знову проявилася, але вже з ураженням кісткового мозку. Повторно було здійснено низку хірургічних втручань, пройдено курси хіміотерапії. Але хвороба не відступала і вже у 2016 році лікарі констатували прогресію захворювання з множинним ураженням скелету та больовим синдромом.

На сьогоднішній день Валерія проходить чисельні дороговартісті курси лікування, які дають позитивний результат. А це значить, що лікування необхідно продовжувати і надалі.

Батько дівчини — учасник бойових дій на Сході України.

Сім`я відчайдушно бореться з хворобою дівчини і готові боротися до кінця, до повного одужання Валерії. Проте через довготривале та дороговартісне лікування сім’я Валерії потребує вашої фінансової підтримки.

Кошти можна перерахувати:

Приватбанк – 4149 4978 5376 7939
Ожержувач: Фостійчук Наталія Вікторівна (мати)
Ощадбанк – 4790 7000 0648 7939
Одержувач: Фостійчук Наталія Вікторівна.