Програма сприятиме підвищенню здатності ВПО та осіб, які постраждали внаслідок бойових дій

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps в партнерстві з Громадською організацією “Вест Юкрейн Діджитал” продовжує прийом заявок в рамках відкритої Програми підтримки економічної стійкості України, спрямовану на надання фінансової допомоги для малого та середнього бізнесу, який знаходиться в процесі релокації через війну або вже релокований до Київської, Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей.

Програма сприятиме підвищенню здатності ВПО та осіб, які постраждали внаслідок бойових дій, протистояти несприятливим соціальним та економічним умовам та допоможе бізнесу адаптуватися до мінливих умов та створити або зберегти робочі місця для ВПО та постраждалого населення.

Головною умовою отримання допомоги є створення або збереження щонайменше трьох робочих місць для ВПО або постраждалого від війни населення. Пріоритет буде надаватися тим бізнесам, які потребують коштів для відновлення або розширення своєї діяльності на новому місці.

Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі. Середній розмір фінансової підтримки для відібраних заявників становить 20000 доларів США в гривневому еквіваленті за поточним курсом Національного банку України, яка надається на придбання основних засобів.

Ознойомитись з умовами програми, критеріями відбору учаників та подати онлайн-заявку для участі можна на сайті

У випадку запитань, можете зв’язатися із головою ГО “Вест Юкрейн Діджитал” Оксаною Качурівською за номером тел. + 380969977204.