крах імперіїВолонтер ВСУ Мирослав Гай описав сценарій майбутньої російської катастрофи

2017 рік для Росії буде просто критичним — пропаганда кремлівських телеканалів довгий час намагалася замовчувати внутрішні економічні проблеми, однак навіть пропутінські політології почали бити на сполох через плачевну ситуації.

Економіка Росії продовжує йти під укіс, що швидко відбивається на кишенях і гаманцях простих росіян. Варто враховувати і той факт, що нова влада США вже змінюють правила гри на нафтовому ринку. Про це заявив відомий волонтер і військовий журналіст Мирослав Гай. Він заявив, що Кремль дуже сподівається на нового президента США Трампа і на зміну обстановки у Франції, які можуть зняти санкції з Росії.

Гай припустив, що стратегія Кремля не виправдається, так як американський Конгрес вже почав роботу, яка може заблокувати можливості для зняття санкцій Трампом. Відсутність інформації про переговори Путіна з Трампом досі, разом з одночасною перекиданням ракет на кордон з Росією, Китаєм стають важливим і тривожним сигналом для Кремля. Гай закликав стежити за діями світових гравців, а не за їх риторикою, а також підготуватися до можливого військового протистояння з Росією.