Учасники побували на трьох cкeльних локаціях: Kняжa cкeля, Яpocлaвнa i Xaнcькa

Команда ініціативної групи «Жити чекаючи», що працює на базі Дрогобицького міського центру соціальних служб та займається підтримкою і супроводом сімей зниклих безвісти військових, спільно з командою психологів та гідів Metta NGO організували для таких родин своєрідний день розвантаження – горотерапію, передає ДНК.

До пізнавальної поїздки в Сколівський район (с.Тишівниця) долучилось 18 учасників групи «Жити чекаючи» віком від 10 до 71 р. Маршрут, який подолали учасники подорожі, пролягав від селища лісовими стежками вздовж річки Стрий та прямісінько до Княжих Скель – що і стали головною локацією екскурсії.

Учасники побували на трьох cкeльних локаціях: Kняжa cкeля, Яpocлaвнa i Xaнcькa. Гід-експедитор розповів присутнім легенду про походження скель та їхнє найменування. Під час мандрівки психологи застосовували різні техніки, які допомогли учасникам екскурсії віднайти стабільність, залишити тривогу, зняти частково стрес та набратися нової сили. Віднайшовши ресурс, учасники продовжили спілкування в теплому колі однодумців. Заряд енергії та гарний настрій залишаться з ними на довго.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений DroBro_24 (@drobro_24)

Команда «Жити Чекаючи» і надалі працює над підтримкою родин зниклих безвісти на базі Дрогобицького міського центру соціальних служб. Усіх зацікавлених просять звертатись за адресою: м. Дрогобич, вул. Лесі Українки, 70 тел.: 0986797022