Який день на території Храму Дрогобицьких священномучеників Северина, Віталія та Якими лунає веселий дитячий сміх

Як повідомляє DroBro тут не перший рік отці Храму на чолі з о.Іваном дбають про свою паству від найменшого до найстаршого. Дітям тут завжди приділяють особливу увагу, щоб хоч трохи відірвати їх від сучасного інформативного шлаку, та бути веселими, активними і радісними дітисками, а не зазомбованими тим чи іншим екраном істотами. 

Сьогодні, 19 серпня, Преображення Господнє та Яблучний Спас, і як годиться в наймодерновішому Храмі Дрогобиччини (суб’єктивна думка редакції) відслужили дві служби, о 8-00 і 10-00 год., освятили фрукти парафіян, вислухали проповідь та Блгословення від отця Івана, та розійшлися по домівках в піднесеному настрої куштувати освячені фрукти.

Почався час забав для дітвори, які вже який день проводять на території Храму в органіваному для них таборі. До шкільної рутини залишилось вже не так довго, тому дітвора використовує відпочинок на повну. Нудьгувати їм не дають молоді волонтери, що постійно придумують дітям нові конкурси, не дають жодному учаснику просто бродити на самоті. Всі конкурси проводяться під веселу музику і радісний сміх.

Ті ж кому більше до вподоби більш активний і спортивний відпочинок приймають участь у футбольних баталіях, які проводяться тут же поруч на чудово облаштованому футбольному майданчику і азарту та драйву тут не менше ніж на конкурсах під ритмічну музику.

Не зважаючи на те що погода і так радує дітвору своєю м’ягкістю, на території облаштували велику палатку, яку при нагоді можна використати, як від надмірної жари, так і від непередбачуваного дощу. Пізніше настав час відпочинку і обіду. Дітвора зі своїми наставниками прочитали загальну молитву і приступили до смаколиків. Далі будуть нові ігри, конкурси і безліч цікавостей.

Хочемо щиро подякувати отцю Івану та його помічникам, які організовують для наших дітей такі веселі і радісні моменти перед навчальними буднями. Нехай Благословить Вас Господь і зішле на Вас усі ласки! 

Більше Відео можна переглянути на Телеграм каналі DroBro7/24, або на YouTube

КРМ