Дитячі садочкиПідготовку до відкриття дошкільних навчальних закладів у Трускавці розпочали з тестування персоналу на COVID-19

Медики Міської лікарні проводять тести безпосередньо в приміщеннях садочків усім працівникам. Сьогодні перевірять

великі садочки «Ялинку» і «Теремок», після них — решту.

Як розповів Орест Лобик, начальник відділу освіти Трускавця їхнім підрозділом було сформовано замовлення для закупівлі засобів особистої безпеки: безконтактних термометрів, мийних засобів, знезаражувачів для рук, масок для персоналу, інформує Д-НК.

Для проведення всіх необхідних заходів безпеки відділ освіти керується чинним переліком вимог Міністерства охорони здоров’я України.

Робота садочків відновлюватиметься поступово, дотримуючись обмежень — не більше 10 дітей в одній групі. Як зауважують у відділі освіти основною метою є забезпечити батьків можливістю працювати. Так, сьогодні, працівники дошкільних закладів вже провели опитування серед відвідувачів і вияснили, що понад 50% батьків готові віддавати діток до садочків.

Після проведених підготовчих заходів трускавецькі садочки зможуть запрацювати з 10 червня за умови, що в регіоні буде стабільна епідситуація, наданий відповідний дозвіл Обласної держадміністрації та затверджене рішення комісії ТЕБ і НС міської ради Трускавця.