новини ТрускавцяУ новий опалювальний сезон дитяча установа «Теремок» входить з власною котельнею

Це був єдиний заклад освіти у місті, який до сьогодні був залежний від центрального опалення. Однак, зважаючи на те, що у мікрорайоні, де розташований садок, усі житлові будинки протягом 3 років перейшли на індивідуальну систему опалення – на власну котельню перевели і «Теремок».

«З початком цього тижня підприємство «Львівгаз» розпочало газифікацію котельні. Це процес клопіткий – підключення потребують як зовнішні так і внутрішні мережі котельні. Всі роботи по газифікації будуть завершені до початку опалювального сезону, кажуть у КП «Трускавецьтепло», тож у холодні осінні місяці та зимовий період дітям буде тепло та комфортно. Нова котельня «Теремка» розміщена на території дитячої установи, тож втрат тепла по мережах тепер не буде, допоможуть економити тепло і нові енергозберігаючі котли.

Нагадаємо, що програма переходу Трускавця на автономне й індивідуальне опалення стартувала з 2012 р за ініціативи міського голови Руслана Козира. Відтак за 3 роки в оздоровниці понад 80% житлового фонду міста й 90% комунальних об’єктів перейшли на індивідуальну систему опалення.

Запуском нової котельні у дитячій установі «Теремок» Трускавець цього року завершує перехід на автономну систему обігріву навчальних закладів. У найближчих планах – перехід на індивідуальну котельню Школи мистецтв, адже це єдиний заклад відділу культури, який ще не обігрівається власним теплом.