діти з ДрогобичаНова Каховка: Діти з міста-побратима Дрогобич мандрують мальовничою Херсонщиною

Як повідомляло видання Online Нова Каховка, з 11 по 21 червня в Новій Каховці відпочиватимуть 14 дітей і один

дорослий керівник з міста-побратима Дрогобич.

Візит дітей проходить в рамках договору про співпрацю між містами Нова Каховка і Дрогобич, який було укладено у вересні минулого року. Усі фінансові витрати на поїздку та перебування дітей на Херсонщині взяв на себе бюджет приймаючого міста. В свою чергу 14 дітей з міста Нова Каховка в липні отримають послуги відпочинку на Західній Україні за рахунок бюджету міста Дрогобич.

діти з Дрогобича

діти з Дрогобича

діти з Дрогобича

діти з Дрогобича

діти з Дрогобича

діти з Дрогобича

Вже минув перший тиждень перебування гостей з міста-побратима в Новій Каховці і вже можна підвести перші підсимки. Кожен день перебування дітей відбувався під опікою спеціалістів відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (керівник Наталія Таран). Саме цей ввіділ зробив відпочинок гостей цікавим, насиченим та різноманітним.

За цей час діти добре познайомились з містом, яке по праву називають туристичною перлиною Таврійського краю. Разом зі студентами міста, взяли активну участь у «Молодіжному квесті», присвяченому Міжнародному дню молоді. Відпочили та прийняли перший південний загар на міському пляжі.

І тільки один один день видався похмурим та дощовим. Та й він не був змарнований. Діти відвідали відому кожноному малюку-новокаховчанину “Казкову діброву” та прогулялись містом.

А наступного дня відбулась довгоочікувана поїздка Херсонщиною на берег Чорного моря до пансіонату в смт. Лазурне. Хто вперше, а хто може й ні, побачив справжнє море, а ось купатись захотіли з радістю всі.

Відпочинок на морі триває, після чого гості повернуться до Нової Каховки, де на них чекає ще багато чого цікавого.