27 червня 50 осіб із Дрогобича помандрують на оздоровлення та відпочинок у сусідню Польщу

А саме у Гміну Чорний Дунаєць, яка розташована неподалік Татрів. Мальовнича природа, велич гір та свіже повітря – стануть своєрідним антидепресантом для дрогобицьких дітей, у життя яких непоправні корективи внесла війна. На відпочинку діти проведуть 14 активних днів. У них буде можливість відвідати цікаві екскурсії та відкрити для себе красу та велич Татрів. До поїздки дрогобичан за кордон долучився “Благодійний фонд Марти Слотило” та перший заступник міського голови Роман Бейзик.

Потреба реалізувати поїздку дрогобицьких дітей у Польщу виникла давно – ділиться Оксана Матчишин.

Діти Героїв, які віддали своє життя за мирне небо над нашим містом, а також діти тих воїнів, які наразі є зниклими безвісти, потребують не лишень підтримки, але й зміни обстановки та активного літнього дозвілля під час канікул. Прокомунікувавши із нашими партнерами та колегами із Польщі, які інтенсивно підтримують нас із перших днів війни, вдалось знайти спонсорів, які зголосились оплатити проживання, харчування, екскурсії для дітей та їхніх матерів, а також дорогу назад в Україну, – зазанчає Оксана Матчишин.

Що важливо – у літню мандрівку із дітьми вирушать і їхні матері, оскільки на їхні плечі із війною лягло чимало горя та душевних переживань.

Окрім цього, з ініціативи Дрогобицького міського центру соціальних служб, цими днями із Польщі повернулись 10 дітей загиблих Героїв і тих воїнів, які зникли безвісти. Діти відпочивали у Гміні Домброва-Тарновська. Їхнє активне дозвілля та відпочинок вдалось організувати при підтримці польської спільноти у Швейцарії «Рука добра», представники якої заклали кошти на відпочинок дрогобицьких дітей із числа загиблих Героїв.