Фахівці Дрогобицького міського центру соціальних служб, які опікуються дітьми українських захисників та дітьми соціальних категорій – у ці дні організували для них цікаве та корисне дозвілля – майстер-клас із виготовлення патріотичних браслетів незламності.

Творча майстерка відбулась у Палаці дитячої та юнацької творчості, майстер-клас провела керівник гуртка «Дивоплетиво» Леся Піхота, передає ДНК.

Діти з цікавістю вчилися опановувати нову техніку плетіння із синьо-жовтих ниток та з захопленням виготовляли браслети, вкладаючи в них тепло своїх сердець. Крок за кроком молодь створювала оригінальні яскраві прикраси – синьо-жовті символи любові до України.

Як стверджують фахівці Дрогобицького міського центру соціальних служб – такі заняття допомагають дітям підняти самооцінку, розслабитися, зняти емоційну напругу, а також дозволяють налаштуватися на позитивний емоційний стан.

У планах працівників міського соціального центру ще багато майстер-класів та активного дозвілля, на яке запрошуватимуть дітей та молодь міста вразливих категорій.