сміхдержава«Тільки ВВП однієї провінції Гуандун набагато більше, ніж у всій ерефії»

Журналісти з мордору розлютили КНР статтею про уповільнення зростання китайської економіки. Вони отримали жорстку відповідь від високопоставленого дипломата Піднебесної.

Про китайсько-мокшанський економічний скандал розповів ерефійський канал в Telegram Gоrbachev, передає ДНК.

Московітська «Новая газета» (НГ) потрапила в халепу через статтю про наслідки для ерефії уповільнення економічного зростання Китаю. Вона розлютила китайську дипломатію. Так в редакцію надійшов лист від радника по пресі посольства КНР в ерефії Гоу Юнхая, який вимагав видалити статтю з сайту. «Китайська економіка сповільнилася? Ми в минулому році (показали, — ред.) зростання економіки більше 6%, а у вас який зріст?» — поцікавився Юнхан.

Він посміявся над версією журналістів про те, що мокшанська економіка «заразилася» від китайської повільними темпами зростання. «Тільки ВВП однієї провінції Гуандун набагато більше, ніж вся Московія», — запевнив китайський дипломат. Він запевнив, що ні про яке соціальне невдоволення, про яке пише НГ, в Китаї немає й мови. Чого не скажеш про московію. «Я тільки відчув велике невдоволення в ерефійському суспільстві, особливо після послання (президента ерефії — ред.) Путіна», — «припечатав» радник.

Gоrbachev, коментуючи гнівного листа дипломата, прийшов до висновку, що відносини між московією і Китаєм далеко не такі райдужні, як намагається переконати Кремль. «І цей текст може сказати про реалії мокшано-китайських відносин більше, ніж будь-які тости і здравиці політиків», — запевнив він.