депутати ВРУКомітет виборців проаналізував відвідування фракціями та групами Верховної Ради пленарних засідань, що відбулися під час карантину

Всього з моменту оголошення карантину 11 березня

відбулося шість позачергових пленарних засідань ВР.

В середньому на них було зареєстровано 328 народних депутатів. Тобто, близька 100 політиків не відвідували засідання Ради під час карантину.

Найвищі показники відвідування в депутатів «Європейської солідарності», 90% депутатів якої регулярно приходили на засідання Ради. Вони стали лідерами з відвідування у кожний з днів, коли відбувалися позачергові засідання.

Читайте також: Країна отримала бюджет з дірою у 300 млрд. гривень

На другому місці – «Слуга Народу». В середньому 86% депутатів монобільшості з’являлися на засіданнях Ради.

Третій результат у фракції «Голос» – 75%.

Посередні показники у групи «Довіра» (як правило, 69% депутатів групи були зареєстровані), позафракційних (65%) та «Опозиційної платформи За життя» (63%).

Найнижчі результати у ВО «Батьківщина» (51%) та групи «За майбутнє» (42%).

«Варто відзначити, що низка депутатів пропускали засідання Ради з об’єктивних причин, пов’язаних із ситуацією коронавірусу. Так, частина депутатів не відвідували засідання, оскільки раніше перебували за кордоном, ще в частини виявили коронавірус. При цьому загальні показники відвідування не надто відрізнялися від того як депутати зазвичай відвідують Раду. Так, під час 2 сесії Ради (вересень-січень) в середньому Раду відвідували 348 народних депутатів, під час карантину – 328», – додав голова КВУ Олексій Кошель.

Інформація за даними електронної системи реєстрації Ради.