ТрускавецьтеплоКП «Трускавецьтепло» отримає кредит на продовження програми переведення освітянських установ міста на автономне опалення

Актуальне для міста та комунального підприємства питання, депутати трускавецької міської ради розглянули 8 вересня на 51 позачерговій сесії. Як повідомив керівник підприємства Руслан Крамар, кредит їхня комунальна фірма готова взяти у акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України». Кошти у сумі 561 тис грн. необхідні для завершення програми по переведенню міста, а точніше навчальних закладів Трускавця, на автономне опалення.

«Ця сума нам необхідна, щоб закупити обладнання для будівництва котелень для дошкільної установи «Теремок» та Дитячої школи мистецтв» , — уточнив план дій підприємства його керівник.

За договором кредиту погасити свій борг КП « Трускавецьтепло» зобов’язується протягом 61 місяця. Почута інформація викликала чимало запитань у депутатів – як швидко будуть освоєні ці кошти, наскільки реально підприємству погасити кредит , чи етично брати кредит під завершення каденції депутатів. Депутат Крамар дав чіткі і аргументовані відповіді на усі хвилюючі народних обранців питання. За його словами , підприємство неодноразово брало кредити і вчасно погашувало їх. Щодо актуальності кредиту перед початком опалювального сезону, за словами пана Крамара, подаючи документи на кредит зараз, підприємство отримає його у грудні. Відтак потрібен час на виготовлення документації та освоєння цих коштів.

«Тепер уявіть, якщо кредит ми не беремо зараз , то всі роботи із переведенням цих навчальних установ міста на індивідуальне опалення перенесуться як мінімум ще на рік часу. Невже цього хоче місто ?», — резюмував Руслан Крамар.

Свою думку щодо кредиту для КП «Трускавецьтепло» висловив і міський голова міста-курорту Руслан Козир. За словами очільника Трускавця, тілький той факт, що депутати трускавецької міської ради два місяці жодного разу так і не спромоглися зібратися на позачергове засідання сесії і відтягнули її на вересень – красномовно говорить про бажання депутатів працювати на благо міста та громади.

«Питання отримання кредиту «Трускавецьтеплом» сесія мала розглянути ще два місяці тому. З легкої подачі самих ж депутатів, які не мають бажання відвідувати сесійні засідання — ми розглядаємо його сьогодні. І що чуємо – чому так пізно підприємство говорить про кредит? Пропоную це питання адресувати сьогодні до всіх депутатів , які неодноразово зривали сесійні засідання . По друге, нагадаю – за 4 останні роки у Трускавці спорудити більше 7 котелень для навчальних установ міста, практично більша половина населення міста перейшла на індивідуальне опалення – сьогодні КП «Трускавецьтепло» хоче продовжити розпочату справу, замкнути цикл автономних котелень для дошкільних установ міста. Чи вартує тут ще щось пояснювати?!», — підсумував усе сказане мер.

КП «Трускавецьтепло» 26 голосами таки отримало зеленне світло на отримання кредиту. Тож уже зовсім скоро – у Трускавці абсолютно усі дошкільні та мистецькі установи міста матимуть свої автономні котельні.