Денис Казанський увійшов у переговорну групу ОРДО Переговори Києва з представниками Донбасу: стало відомо, хто потрапив в список

Переговори Києва з представниками Донбасу починають потроху просуватися. В Офісі президента визначилися з тим,

хто буде представляти ОРДЛО. Відзначається, що серед цих людей не виявилося бойовиків.

Сьогодні, 9 червня, в ЗМІ з’явилася інформація, що Київ представив список людей, які будуть представляти Донбас під час Мінських переговорів. Підкреслюється, що серед цих людей не виявилося бойовиків. Відзначається, що дана процедура переговорів прописана Мінськими угодами. Про це повідомляє Д-НК з посиланням на матеріал «РБК-Україна».

Підкреслюється, що до переговорного процесу підключили двох журналістів, лікаря, юриста і керівника громадської організації. Політична група вже 9 червня проведе перше засідання і обговорить ряд питань. У Мережу також виклали фотографію з даного засідання. На ньому присутні журналісти Денис Казанський і Сергій Гармаш. Відзначається, що вони будуть представляти ОРДО. Також до переговорів з боку ОРДЛО запрошений лікар Костянтин Лібстер і керівник відомої громадської організації «Луганське земляцтво» Вадим Горан.

Відзначається, що дані люди є переселенцями з ОРДЛО і мають повне право представляти окуповані території, не порушуючи Мінські угоди.