День Борислава9 вересня Борислав відзначав свій День народження і підготував розваги для своїх мешканців на всяк смак

Неділя була насичена та цікава для усіх вікових категорій мешканців міста, а особливий гість концерту зробив свято

незабутнім та драйвовим.

Розпочався день традиційно із спільної молитви у храмах Борислава за рідне місто та мир в Україні. Наступним перехопив естафету стадіон СОК «Нафтовик», де проходив футбольний турнір «Кубок нафтовиків».

Визначною подією дня стало святкування завершення будівництва мосту на вулиці Героїв ОУН-УПА через річку Тисменицю, з якого стартував велопробіг для наймолодших та велопробіг «Вулицями рідного міста».

Далі різноманітні розважальні заходи з нагоди Дня міста перемістились у центральну частину міста – у міському Парку культури та відпочинку відбувались анімаційне шоу та розваги для дітей, дитячий турнір із «Бейблейду «Ліміт», майстер-класи ужиткового мистецтва, показові спортивні та танцювальні виступи, благодійний ярмарок «Допоможи воїну», у кінотеатрі «Каменяр» пройшла ХХІ спартакіада людей з особливими потребами, а у Центральній міській бібліотеці відбувся шаховий турнір.

Особливого настрою додав Перший Західний канал, котрий завітав до Борислава із програмою «Караоке на всі боки», де усі охочі поспівати змогли позмагатись у своїй вокальній майстерності та отримати цінні призи.

Увечері на літній сцені Палацу культури відбувся святковий концерт, на якому виступали творчі колективи міста, а міський голова Ігор Яворський, заступник голови Роксоляна Гарасимів та директор Бориславського заводу РЕМА Василь Німас привітали усіх присутніх із Днем міста і вручили грамоти та подяки Бориславської міської ради талановитій молоді Борислава. Приємною несподіванкою став візит міського голови Львова Андрія Садового, котрий під час концерту також вийшов на сцену привітати місто зі святом.

Того ж вечора підтримували піднесений настрій своїми піснями гурт «Бориславські батяри» та дрогобицький рок-гурт «Fusion». Та найбільше потішив бориславців особливий подарунок – виступ відомого українського гурту «СКАЙ», учасники якого оцінили теплу й привітну атмосферу міста та виявив бажання завітати у гості ще не раз.

Також впродовж цілого дня у парковій зоні функціонували різноманітні атракціони, приваблювала ароматами польова кухня та чарувала різнобарвними вогнями виїзна торгівля.