День без авто22 вересня частину вулиці Михайла Грушевського перекриють для проведення акції «День без авто»

У Дрогобичі триває відзначення Європейського тижня мобільності.

Відтак у суботу, 22 вересня, з 15:00 до 20:00 частину вулиці Михайла Грушевського (від перехрестя з вулицею Пилипа Орлика до ТЦ «Шах») перекриють для проведення акції «День без авто», передає ДНК з посиланням на ДМР.

Як зазначають організатори акції ГО «Вело Дрогобич», на перекритій ділянці вулиці Михайла Грушевського відбуватимуться різноманітні заходи, спрямовані на пропагування ідеї пішого і велосипедного способів пересування та використання громадського транспорту. Відтак на учасників акції очікуватимуть майданчик перешкод для велосипедистів, лекція “Історія виникнення велосипеда”, конкурси та спілкування.

День без авто

Тож пропонуємо містянам та гостям Дрогобича відмовитися на один день від власного авто на користь велосипеда, громадського транспорту чи пішої ходи задля зменшення забруднення від вихлопів газу у місті, заторів, покращення якості життя та здоров’я.

До слова, в межах цьогорічного відзначення Європейського тижня мобільності у Дрогобичі вже вдруге було проведено акцію «Велосипедом на роботу».

Нагадаємо, Європейський тиждень мобільності у Дрогобичі відбувається за підтримки Дрогобицької міської ради.