форум в ДавосіПредставники ерефії на Всесвітньому економічному форумі в Давосі поскаржилися на делегацію США, яка не хоче вести з ними переговори

Віце-прем’єр ерефії Аркадій Дворкович розповів про те, як делегація

Сполучених Штатів Америки «ховається» від ерефійських колег на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, передає ДНК з посиланням на «Діалог.UA».

За його словами, Вашингтон прийняв рішення про введення нових антимосковітських санкцій нібито для того, щоб отримати деякі конкурентні переваги в Європі.

«Це не ерефія ховається від діалогу, і ерефія не закрита. Американці ховаються від нас в Давосі, це маленьке село, але вони не хочуть говорити. Вони ховаються від реальних обговорень», — плачиться Дворкович.

Також віце-прем’єр недоімперії Дворкович підкреслив, що не бажає витрачати час на обговорення обмежувальних заходів. «Ми говоримо про санкції США, але ці санкції не є найцікавішою річчю на світі, це незначні питання, ми не повинні витрачати стільки часу на це, ми просто повинні працювати більш ефективно і працювати краще, замість того щоб обговорювати санкції», — сказав він.