Цегляна стіна чи стіна з бетонних або силікатних блоків – не завжди шедевр дизайнерського рішення. Особливо, якщо ми говоримо про необхідність створити затишний інтер’єр, де груба неоштукатурена стіна не є пріоритетом для оформлення приватної оселі чи комерційної будівлі. Саме тому застосовують різноманітні декоративні штукатурні суміші, що перетворюють стіну у той фасад чи внутрішній вигляд, який потрібен замовнику та буде йому до вподоби. В магазині Колір Буд декоративні штукатурки у Львові є у широкому асортименті і в найбільш запитуваних варіантах. Це суміші для створення імпозантного вигляду офісу або поверхні, яка чудово підходить для затишку спальної кімнати чи великої вітальні. Проте обрати саме необхідну декоративну штукатурку нелегко. Адже велика різноманітність і асортимент можуть завести недосвідченого користувача у глухий кут.

Купити декоративні штукатурки в Колір Буд можна на будь-який смак. Придбання штукатурки в онлайн-магазині – це можливість обрати штукатурку кращих виробників, що гарантують якість та витривалість, збереження та захист як внутрішніх, так і зовнішніх поверхонь. Але повернемось до теми вибору: які саме сорти підходять для конкретних завдань.

Що потрібно знати під час вибору декоративної штукатурки

Взагалі є декілька її різновидів, які в основному розрізняють за складом та технологією створення:

  • мінеральні та акрилові – найпоширеніші, що виготовлені відповідно на основі мінеральних натуральних речовин або акрилової смоли;
  • силіконові або силікатні – головні компоненти таких різновидів є синтетичною смолою або відповідно – рідким склом.

Кожен із різновидів має свої переваги та обмеження у застосуванні. Мінеральні, які точно повторюють поверхню, виготовлену з бетону чи каменю, мають високу міцність. Акрилові – зазвичай для внутрішнього застосування. Вони можуть створювати фактурні поверхні, що повторюють гру світла і тіні на стіні, якби вона була оздоблена тканиною, шкірою чи іншим матеріалом.

Головний напрямок розрізнення властивостей та міцності, витривалості штукатурки – можливість її використання для зовнішніх та внутрішніх робіт. Штукатурка, яка підходить для зовнішніх робіт, зазвичай є універсальною і може застосовуватись і для внутрішнього оформлення стін.

Відмінність такої штукатурки від звичайної фарби чи основного шару штукатурної суміші – можливість застосування її для завершальних робіт. Тобто така штукатурка не потребує фарбування чи додаткової обробки. Якщо тільки сам користувач не бажає надити їй особливого кольору чи відтінку.

Якщо потрібно змінити колір чи фактуру

Штукатурка має тривалий термін використання. І якщо буде потреба освіжити вигляд офісу чи будинку, її можна просто пофарбувати. Водночас вона не змінює свій первинний колір тривалий час. А під час тривалої дії ультрафіолетових променів, зберігає колір до того часу, коли власник не вирішить зняти старий шар і накрити стіну новим. Або ж змінити фактуру стін ззовні або всередині будинку.

Практична і естетична, виготовлена із натуральних мінералів або безпечних синтетичних компонентів, декоративна штукатурка надає високу якість завершальній обробці поверхні.